• 213-2072300-2

ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Τακτικά Μέλη ανά παράταξη:

Χρηστίνα Κατσανδρή
Ευάγγελος Αραμπαντζής
Δημήτριος Κωφός
Πέτρος Βαρελάς
Ιωάννης Κασσαβός
Όλγα Παυλίδου
Μιχαήλ Βρεττός
Νικόλαος Δαμάσκος
Σπυρίδων Βρεττός

Αναπληρωματικά Μέλη ανά παράταξη:

Ελένη Σαχσανίδη
Νικόλαος Ξαγοράρης
Χρύσανθος Κόνταρης
Δημήτριος Τσιμπογιάννης
Γεώργιος Πετάκος
Μιχάλης Τσορπατσίδης

Δείτε ακόμα:
Προσκλήσεις Οικονομικής Επιτροπής

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΑΜΠΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΡΕΤΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΤΣΑΝΔΡΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ
ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
ΚΩΦΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Δείτε ακόμα:
Προσκλήσεις Εκτελεστικής Επιτροπής

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

Βρεττός Σπυρίδων (Δήμαρχος) - πρόεδρος
Σιδηρόπουλο Γεώργιο του Κωνσταντίνου
Ξαγοράρη Νικόλαο του Λουκά - αντιπρόεδρος
Λουΐζα Κοσμίδου (από την Δημοτική Παράταξη «Αχαρνές – Υπερήφανος Δήμος»),
Γεώργιος Πετάκος (από την Δημοτική Παράταξη «Αχαρνές – Υπερήφανος Δήμος»),
Δημήτριος Δαμάσκος (από την Δημοτική Παράταξη «Δ.Ε.Κ.Α. – Δημιουργούμε Ένα Καλύτερο Αύριο»)
Σπυρίδων Βάθης (από την Δημοτική Παράταξη «Αχαρνές Ξανά»)
Μαρίνος Μουκάνης (από την Δημοτική Παράταξη «Αχαρναί Ενεργοί Πολίτες»)
Χαράλαμπος Πέκος (από την Δημοτική Παράταξη «Νέα Δύναμη Ανεξάρτητη Παράταξη Πολιτών»)

Αναπληρωματικά Μέλη

Ευάγγελος Αραμπαντζής (από την Δημοτική Παράταξη «Αχαρνές – Υπερήφανος Δήμος»),
Νικόλαος Δαμάσκος (από την Δημοτική Παράταξη «Αχαρνές – Υπερήφανος Δήμος»),
Ευθυμιάδου – Τουμανίδου Γεωργία (από την Δημοτική Παράταξη «Δ.Ε.Κ.Α. – Δημιουργούμε Ένα Καλύτερο Αύριο») ορίστηκε αντικαταστράτια του Δασκαλάκη Γεώργιου στις 16/07/2020 σύμφωνα με την τπ’ αρ. 111/2020 Απόφαση Δημοτικού Συμβουλίου
Επαμεινώνδας Βρεττός (από την Δημοτική Παράταξη «Αχαρνές Ξανά»)
Γεώργιος Αθανασιάδης (από την Δημοτική Παράταξη «Αχαρναί Ενεργοί Πολίτες»)
Μιχάλης Τσορπατσίδης (από την Δημοτική Παράταξη «Νέα Δύναμη Ανεξάρτητη Παράταξη Πολιτών»)

Δείτε ακόμα:
Προσκλήσεις Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ

Γεώργιος Πετάκος
Δέσποινα Μαρκουτσάκη

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ

Στυλιανή Παναγιωτάτου
Ελένη Αβραμίδου
Μαρία Χαλδαίου
Δημήτριος Πουραΐμης
Σπυρίδων Σκαρώνης
Μαρία Μάντακα
Αθανασία Παπαχρήστου
Θεοδώρα Κατσέλου
Βασιλική Ασπιώτη
Χρυσοβαλάντη Ραπτοπούλου

ΤΜΗΜΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΊΑΣ

Μερόπη Σαράντου
Βασιλική Μέγα
Ιωάννης Μιχελινάκης
Δέσποινα Κοπαλά
Ραΐσα Κωνσταντινίδου
Σωτήριος Δημετρέσης

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

Θεόδωρος Δημητρακόπουλος
Φανή Κουμπούρη
Παναγιώτα Παπαδημητρίου

ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ (ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΔΟΜΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΡΟΜΑ)

Μαρία Δοΐτσίδη
Μάρθα Αλεξοπούλου
Σεβαστή Κρητικού
Ελισάβετ Γερασιμίδου
Αικατερίνη Μέγα
Ντορίνα Καλεμη
Αδαμαντία Λάκκα
Μαρία Γκιώκα-Παππά
Michaela Cercel

ΚΕΝΤΡΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ (ΑΡΩΓΗ)

Ευστάθιος Τοπαλίδης
Λουΐζα Κοσμίδου
Παναγιώτης Αναγνωστόπουλος
Παναγιώτης Χαλκίδης
Παναγιώτης Ντούρος
Αντώνης Παλιούρας
Φανή Καπετάνιου
Ιωάννης Βεντούρης
Θεοδώρα Παναγοπούλου
Ευαγγελία Γκασούκα
Ευδοκία Χατζηπέτρου
Μαρία Λιόλιου
Ευαγγελία-Σοφία‘Ελλιοτ
Γεωργία Κυριακοπούλου
Ευαγγελία Πορτοκάλη
Θωμάς Μπαντές
Μαρία Μπούκη

ΜΕΛΗ Δ.Σ. Ν.Π.Δ.Δ. ΅ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΑΧΑΡΝΩΝ΅

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
Αγγελική Ζαχαριάδη
Πολύκαρπος Παπαδόπουλος
Χρηστίνα Κατσανδρή
Λουίζα Κοσμίδου
Διονυσία Μπομπόνη
Νικόλαος Ξαγοράρης
Γεώργιος Πετάκος
Νικόλαος Δαμάσκος
Ιωάννης Αβραμίδης
Βασίλειος Λαζάρου
Μάσσιμος Τσαλούχος
Σοφία Δρόσου
Παναγιώτα Γιαννάκου
Μαρία Ντούρου
Κωνσταντίνος Βρεττός

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
Χρυσούλα  Δουρίδα                
Όλγα Παυλίδου                     
Θεόδωρος Συρινίδης
Ευάγγελος Αραμπατζής
Γεώργιος Σιδηρόπουλος
Μιχαήλ Τσορπατσίδης
Γεωργία Ευθυμιάδου Τουμανίδη
Γεώργιος- Αλέξανδρος Φωτιάδης
Περρής Ιωάννης
Άννα Φραγκάκη
Σοφία Τσιαπάρα
Ελένη Τσετσίλα
Γεώργιος Κοσμίδης
Μαρία Σαινίδη

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Τακτικά Μέλη:
Βρεττός Σπυρίδων (Δήμαρχος-Πρόεδρος)
Βρεττός Μιχάλης
Κανελλόπουλος Πέτρος
Βαρελά Αικατερίνη
Καρράς Δημήτρης
Αβραμίδη Δέσποινα
Σαΐτης Νικόλαος
Παπαθεοδώρου Βασιλική
Θεοδωροπούλου Ουρανία
Φωτιάδης Γιώργος
Οικονόμου Ευθύμιος
Παγώνας Σπυρίδωνας
Παππά Αλεξάνδρα
Αγγελοπούλου Σταματίνα
Χρηστάκος Χρήστος

Αναπληρωματικά Μέλη
Αραμπαντζής Άγγελος
Χαλιάσου Ειρήνη
Ζαφειροπούλου Μελίνα
Βούρου Αικατερίνη
Τσαπάρας Παναγιώτης
Λύρα Μαρκέλλα
Καλλιδώνης Γεώργιος
Χρυσοβέργη Λίνα
Κόνταρης Χρύσανθος
Χαλκίδης Παναγιώτης
Στριφτού Βιολέτα
Κρημνανιώτη Μαρία
Τσούτη Ευτέρπη
Παπαδόγιαννη Κωνσταντίνα

Φόρμα αναζήτησης

ΧΡΗΣΙΜΑ
ΨΗΦΙΑΚΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΑΡΑΒΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΣΥΛΛΟΓΗ ΚΗΠΑΙΩΝ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΟΔΗΓΟΣ ΠΟΛΗΣ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ