![](https://acharnes.gr/sites/default/files/styles/blog_760x442/public/%CE%94%CE%97%CE%9C%CE%91%CE%A1%CE%A7%CE%95%CE%99%CE%9F_0.jpg?itok=LBqEkNDG)
Ενημέρωση αποτελεσμάτων υλοποίησης ERASMUS+ από το 1ο Ε.Κ Ανατολικής Αττικής
Σας προσκαλούμε στην ημερίδα για την κινητικότητα μάθησης 2022-2023 μονάδας μας.
- “Ημερίδα ανατροφοδότησης της σχολικής κοινότητας”. Πέμπτη 22 Ιουνίου 2023, 19:00-21:00, 1ο Ε.Κ. Ανατολικής Αττικής. (Συνάντηση γονέων συμμετεχόντων/ωφελούμενων και λοιπών).
Απολογισμός πεπραγμένων τριών ροών κινητικότητας (Erasmus+ 2021 και Erasmus+ 2022), η στρατηγική της Ε.Ε. και ο ρόλος του ΙΚΥ στην υλοποίηση των προγραμμάτων κινητικότητας εράσμους- τα προσδοκώμενα αποτελέσματα, οι επιτεύξεις και τα παραγόμενα-το υλικό που παρήχθη).