![](https://acharnes.gr/sites/default/files/styles/blog_760x442/public/dsc_9568.jpg?itok=Bm1iDvnL)
Στην πρωτοχρονιάτικη πίτα του Συλλόγου Θεσσαλών ο Δήμαρχος Σπύρος Βρεττός
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του έκοψε το βράδυ της Δευτέρας 30 Ιανουαρίου, ο Σύλλογος Θεσσαλών Αχαρνών παρουσία του Δημάρχου Σπύρου Βρεττού και μελών της διοίκησης του Δήμου.
Ο κ. Βρεττός ευχήθηκε καλή και δημιουργική χρονιά και επανέλαβε τη στήριξη του Δήμου στους συλλόγους της περιοχής, οι οποίοι προσφέρουν σημαντικό πολιτιστικό έργο.