![](https://acharnes.gr/sites/default/files/styles/blog_760x442/public/dimotiko_odeio.jpg?itok=5niBZxwi)
Συναυλία του Δημοτικού Ωδείου Αχαρνών το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου
Το Δημοτικό Ωδείο Αχαρνών πραγματοποιεί την ετήσια Χριστουγεννιάτικη Συναυλία του, το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου στις 18:00 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων «Μάριος Δημήτριος Σουλούκος», δίνοντας έτσι έντονο μουσικό «χρώμα» στις εορταστικές εκδηλώσεις του Δήμου.
Στη συναυλία συμμετέχουν καθηγητές, σπουδαστές και τα μουσικά σύνολα του Δημοτικού Ωδείου.