![](https://acharnes.gr/sites/default/files/styles/blog_760x442/public/mnimosyno_pesonton.jpg?itok=mgVnszD2)
Την Κυριακή 21 Ιουλίου το μνημόσυνο του Δήμου Αχαρνών για τους πεσόντες της τουρκικής εισβολής στην Κύπρο
Ο Δήμαρχος Αχαρνών Σπύρος Βρεττός σας προσκαλεί στο ετήσιο μνημόσυνο για τους πεσόντες της τουρκικής εισβολής στην Κύπρο το 1974 που θα τελεστεί την Κυριακή 21 Ιουλίου και ώρα 09:30 στον Ι.Ν. Κοιμήσεως της Θεοτόκου, παρουσία της Προξένου της Κυπριακής Δημοκρατίας στην Ελλάδας κ.Χριστίνας-Στέλλας Τίγκα.